Jaki soundbar do 500 zł kupić?

Jaki soundbar do 500 zł kupić?

Dobry dźwięk z telewizora to coś, o czym marzy każdy kinomaniak. Niestety, standardowe głośniki montowane w telewizorach często nie dają tak dobrego dźwięku, jak moglibyśmy tego oczekiwać. Wraz z postępem technologicznym obraz w telewizorach staje się coraz lepszy, a sama matryca coraz bardziej płaska. Mniej miejsca w obudowie na dobre głośniki to problem, z którym boryka się każdy producent telewizorów. Jest jednak na to rada-soundbar.

Dobry dźwięk nie wymaga wielotysięcznych inwestycji. W tym poradniku pokazujemy, jak w prosty i tani sposób wyposażyć domowe kino w nowy system nagłośnia, jakie polecane soundbary do 500 zł warto kupić oraz na co konkretnie zwrócić uwagę podczas wyboru nowego audio dla domu.

Najlepsze soundbary do 500 zł - ranking 2022

# Nazwa produktu Producent Cena
1 Samsung HW-K360 Samsung Sprawdź cenę
2 Sony HT-SF150 Sony Sprawdź cenę
3 JBL BAR Studio JBL
Fatal error: Uncaught Nokaut\ApiKit\ClientApi\Rest\Exception\NotFoundException: /soundbary-do-500-zl 404 from api for request: http://nokaut.io/api/v2/product?fields=id,url,category_id,description_html,id,prices,is_with_photo,photo_id,producer_name,product_type_id,source,source_id,title,title_normalized,properties,photo_ids,block_adsense,movie,rating&filter%5Burl%5D=soundbary%2Fsoundbar-jbl-bar-studio-czarny in /home/admin/web/jaki-soundbar.pl/public_html/vendor/nokaut/api-kit/src/ClientApi/Rest/RestClientApi.php:355 Stack trace: #0 /home/admin/web/jaki-soundbar.pl/public_html/vendor/nokaut/api-kit/src/ClientApi/Rest/RestClientApi.php(343): Nokaut\ApiKit\ClientApi\Rest\RestClientApi->factoryException() #1 /home/admin/web/jaki-soundbar.pl/public_html/vendor/nokaut/api-kit/src/ClientApi/Rest/RestClientApi.php(297): Nokaut\ApiKit\ClientApi\Rest\RestClientApi->handleException() #2 /home/admin/web/jaki-soundbar.pl/public_html/vendor/nokaut/api-kit/src/ClientApi/Rest/RestClientApi.php(245): Nokaut\ApiKit\ClientApi\Rest\RestClie in /home/admin/web/jaki-soundbar.pl/public_html/vendor/nokaut/api-kit/src/ClientApi/Rest/RestClientApi.php on line 355